💗 Ambassador Team 💗

Zuza a Saturn

Ahoj, já jsem Zuza a možná mě znáte jako @zuza.svarcova.eventing na Instagramu, kde můžete sledovat moji práci s mým parťákem Saturnem, kterému nikdo neřekne jinak než Sáťa.

Naše cesty se spojily před třemi lety a od té doby jsme nerozlučnou dvojkou a účastníme se primárně soutěží všestrannosti. Společně jsme dosáhli na titul mistrů ČR, oblastních mistrů ve všestrannosti a také oblastních vícemistrů v drezuře.

Mimo závodění se Sáťou se též sama věnuji výcviku jezdců i koní všech kategorií, což je má velká vášeň, ve které bych ráda pokračovala i do budoucna.

Na APAČ Podsedlovky (tehdy ještě Podsedlovky.webnode.cz) jsem narazila na začátku roku 2017, kdy jsem se chystala na svou první oficiální závodní sezónu a sháněla jsem nějakou zajímavou sadu pro poníka, kterého jsem jezdila. Tou dobou mi bylo teprve třináct a koupi vlastní sady jsem si neměla jak dovolit, a tak jsme s Podsedlovkami navázali spolupráci a společně začali naplno rozjíždět své kariéry.                                                                                  

Tato naše spolupráce je pro mě obrovská srdcovka nejen proto, že byla moje první, ale taky proto, že mi umožnila být originální a něčím se odlišit od ostatních, což pro mě bylo vždy důležité, a tak to zůstalo až dodnes ❤️ 


Knabstruppers Team (Žanďa a Nikča)

Kdo jsme? Jsme dvě šílené matky, ze statku na konci světa. Kdyby se vám zdálo, že náš profil je samý puntík, tak nezdá. Často si toto plemeno lidé pletou s appaloosou, ale my jsme Team Knabstruppers. Holky, co se nebojí ukázat realitu a jsou na svůj věk šílené.

Alču vnímáme jako pozitivní osobnost, která je zapálená do toho co děla. Ať přijdete kamkoliv mezi koňáky, její práce je vidět všude a rozhodně ji nelze přehlédnout. Není divu, i my jsme byly překvapené nejen její originalitou, ale i rychlím dodáním.                                                                                                                                            

Spolupracovat se značkou APAČ je pro nás radost a hrdě ji nosíme. Vždy je rychlá domluva a splní nám i naše tajná přání (a že býváme občas hodně náročné 😄) . Vždy pro nás vytvoří věci, které nás vystihují a do každého kousku vloží část svého srdce.


Karol a Notalert

Ahoj! Jmenuji se Karolína. Jsem obyčejná holka která je už odmalička blázen do koní. Miluji čas strávený u koní. Ten klid, pohoda, dobití energie. Člověk prostě vypne a tak nějak zapomene na všechny ty starosti a povinnosti. 

Nikdy jsem neměla ambice do vysokého sportu ale ráda si vyjedu na nějaké ty hobby závody pro radost. 

Vlastním valáška Anglického plnokrevníka jménem Notalert. Je mu 11 let. V 8 -mi letech ukončil svou kariéru dostihového koně. Notíka vlastním od září 2019. I přesto, že naše cesta není úplně jednoduchá, se z nás stali opravdoví parťáci a život bez Notíka si už ani nedovedu představit. Na instagramu nás můžete sledovat pod názvem @_karolina_a_notalert_ .

Za spolupráci s APAČ podsedlovkami jsem moooc vděčná. Úžasná, promyšlená, promáknutá, krásná práce. Jsem ráda že jsem Alču hrozně milou a super holku mohla poznat i osobně.

Být ambassadorem zrovna u APAČ podsedlovek je pro mě opravdu čest. 🙂


Kačka a Bruce

Ahoj, jmenuji se Kačka a na instagramu mě můžete znát s tmavým koníkem jménem Bruce, pod názvem účtu @_sorgi_. Bruce je mladý plnokrevník a zatím se věnujeme spíše rekreaci, uvidíme kam nás čas zavane, a ježdění bez udidla.

S Brucem jsme již půl roku spokojenými ambassadory značky APAČ podsedlovky. Dostali jsme se k této značce v podstatě trochu náhodou. Díky výhře v soutěži jsme měli slevový kupón na sadu a tak jsem ho využila. 


Nejprve mě potěšila milá komunikace, která byla naprosto příjemná, snadná a rychlá! 🙂 Natolik mě sympatická a pestrá tvorba, originalita některých kousků, přehledně vedený účet a pozitivní energie Áli oslovila, že mě přišla myšlenka, zdali bych nějak nemohla pomoci s propagací těchto skvělých a praktických setů. Set byl tak skvěle zpracovaný, že mě dost překvapil jak funkčností, tak materiálem a celým prošitím.  

Jelikož si myslím, že mít něco dle svého gusta, požadavků, potřeb koně a ještě v takové krásné kvalitě a dělané s láskou je asi přání každého starostlivého a milujícího majitele, který chce pro koně to nejlepší pohodlí. Dečka parádně absorbuje pot, má skvělý střih, příjemný materiál i pro citlivé koně, kteří jsou náchylní k odření a splňuje snad všechny potřebné parametry pro pohodlí. K tomu naprosto padnoucí a propracovaná čabraka či třeba bandáže. 

Navíc podpořit tím českou poctivou ruční práci si myslím je dost fajn.  Oslovila jsem proto Álu, slovo dalo slovo a tak jsme se s velkou radostí a spokojeností stali s Brucem jednou z tváří značky APAČ podsedlovky - podsedlovky s příběhem. 💗


Sofča a Žrebčín Motešice

Volám sa Sofia Laura Petranová , mám 15 rokov a študujem na Gymnáziu Janka Jesenského v Bánovciach nad Bebravou. 

Kone sú súčasťou môjho života už od útleho detstva . Spolu s rodinou sa starám a jazdím kone šľachtiteľského chovu plemena Furioso a Nonius. Tieto kone sa hodia na všetky jazdecké disciplíny. Jazdím s nimi drezúru aj parkúr ale najlepšie tieto kone vynikajú vo všestrannej spôsobilosti . Na Majstrovstvách Európy som ako dieťa súťažila v drezúre v roku 2018 a 2019 s plemenným žrebcom Piafom,v roku 2020 s mojou vlastnou kobylou plemena Holsteiner - Alice im Wunderland a v roku 2021 už ako junior vo všestrannej spôsobilosti s
Red Willow.

Som rada, že sa môžem zúčastniť medzinárodných pretekov a reprezentovať Slovensko, keďže v týchto disciplínach nemáme v našej krajine veľa jazdcov. Na pretekoch mi veľmi záleží na tom ako kone vyzerajú a preto ďakujem práve APAČ podsedlovkám za to, že dokáže premeniť moje sny na realitu.


Budem rada ak ma budete sledovať:

- na instagrame @sofia__petr

- na facebooku Sofia Rider Petranová

- alebo Žrebčín Motešice / Stud farm Motešice 

Anne & Amur

Ahoj! Mé jméno je Anne a je mi 24 let. Spíše mě ale znáte pod instagramovou přezdívkou anne_and_amur. Jezdectví se věnuji téměř 18 let a podporuje mě v něm má úžasná maminka, která mě ke koním již jako malinkou přivedla. Díky ní mě životem provází můj osudový kůň Amur, se kterým nás můžete potkat na parkurových kolbištích po České republice.


Společně pracujeme a posouváme se k našemu aktuálnímu cíli, kterým je mistrovství republiky v parkurovém skákání. Aktuálně se věnuji i obsedání a výcviku mladých koní, v tom také vidím i svou budoucnost.


Na spolupráci s APAČ podsedlovky se mi líbí možnost se realizovat. Nic není nemožné, Alenka splní každé, i na první pohled nemožné, přání. S radostí proto reprezentuji tuto značku. Alenka i APAČ podsedlovky, jsou důkazem, že žádný sen není nemožné si splnit!  🤩

Antis & Bronco

Ahojky, jmenuji se Antonie, ale nikdo mi tak neříká. Na instagramu vystupuji pod jménem @antis_and_bronco. Do koní jsem byla zamilovaná co si vůbec pamatuji. Vždycky jsem si přála svého vlastního koně, ale až v mých 22 letech se mi tento sen splnil a já se stala pyšnou majitelkou rezavého ex dostiháka jménem Bronco. Mé nulové ambice se po roce změnily a já začala plánovat naší první sezónu, tehdy začala i naše spolupráce s Alčou, a já jsem za tuto příležitost neskutečně vděčná. Bohužel osud to chtěl jinak a já rok a půl poté co jsem měla Bronka byla nucená říct mému osudovému koni sbohem a můj parťák ve svých 7 letech odcválal na věčné pastviny. Aktuálně mám v bezplatném pronájmu dalšího ex dostiháka jmenem One foot in heaven se který zatím nemáme žádné plány, ale uvidíme co nám budoucnost přinese.

Co se spolupráce s APAČ týče tak jsem neskutečně vděčná za takovou možnost, vždycky jsem byla fanoušek originálních kousků a pokud se člověk podívá na tvorbu APAČ tak je opravdu jedinečná. Každá dečka je jiná a naprosto detailně propracovaná a z opravdu kvalitního materiálu. Navíc je Alča strašně fajn člověk s obří trpělivostí, pomůže, poradí a vyrobí. Takový Ferda mravenec v lidské verzi. 😀