💗 Ambassador Team 💗

Zuza a Saturn

Ahoj, já jsem Zuza a možná mě znáte jako @zuza.svarcova.eventing na Instagramu, kde můžete sledovat moji práci s mým parťákem Saturnem, kterému nikdo neřekne jinak než Sáťa.

Naše cesty se spojily před třemi lety a od té doby jsme nerozlučnou dvojkou a účastníme se primárně soutěží všestrannosti. Společně jsme dosáhli na titul mistrů ČR, oblastních mistrů ve všestrannosti a také oblastních vícemistrů v drezuře.

Mimo závodění se Sáťou se též sama věnuji výcviku jezdců i koní všech kategorií, což je má velká vášeň, ve které bych ráda pokračovala i do budoucna.

Na APAČ Podsedlovky (tehdy ještě Podsedlovky.webnode.cz) jsem narazila na začátku roku 2017, kdy jsem se chystala na svou první oficiální závodní sezónu a sháněla jsem nějakou zajímavou sadu pro poníka, kterého jsem jezdila. Tou dobou mi bylo teprve třináct a koupi vlastní sady jsem si neměla jak dovolit, a tak jsme s Podsedlovkami navázali spolupráci a společně začali naplno rozjíždět své kariéry.                                                                                  

Tato naše spolupráce je pro mě obrovská srdcovka nejen proto, že byla moje první, ale taky proto, že mi umožnila být originální a něčím se odlišit od ostatních, což pro mě bylo vždy důležité, a tak to zůstalo až dodnes ❤️ 


Knabstruppers Team (Žanďa a Nikča)

Kdo jsme? Jsme dvě šílené matky, ze statku na konci světa. Kdyby se vám zdálo, že náš profil je samý puntík, tak nezdá. Často si toto plemeno lidé pletou s appaloosou, ale my jsme Team Knabstruppers. Holky, co se nebojí ukázat realitu a jsou na svůj věk šílené.

Alču vnímáme jako pozitivní osobnost, která je zapálená do toho co děla. Ať přijdete kamkoliv mezi koňáky, její práce je vidět všude a rozhodně ji nelze přehlédnout. Není divu, i my jsme byly překvapené nejen její originalitou, ale i rychlím dodáním.                                                                                                                                            

Spolupracovat se značkou APAČ je pro nás radost a hrdě ji nosíme. Vždy je rychlá domluva a splní nám i naše tajná přání (a že býváme občas hodně náročné 😄) . Vždy pro nás vytvoří věci, které nás vystihují a do každého kousku vloží část svého srdce.


Karol a Notalert

Ahoj! Jmenuji se Karolína. Jsem obyčejná holka která je už odmalička blázen do koní. Miluji čas strávený u koní. Ten klid, pohoda, dobití energie. Člověk prostě vypne a tak nějak zapomene na všechny ty starosti a povinnosti. 

Nikdy jsem neměla ambice do vysokého sportu ale ráda si vyjedu na nějaké ty hobby závody pro radost. 

Vlastním valáška Anglického plnokrevníka jménem Notalert. Je mu 11 let. V 8 -mi letech ukončil svou kariéru dostihového koně. Notíka vlastním od září 2019. I přesto, že naše cesta není úplně jednoduchá, se z nás stali opravdoví parťáci a život bez Notíka si už ani nedovedu představit. Na instagramu nás můžete sledovat pod názvem @_karolina_a_notalert_ .

Za spolupráci s APAČ podsedlovkami jsem moooc vděčná. Úžasná, promyšlená, promáknutá, krásná práce. Jsem ráda že jsem Alču hrozně milou a super holku mohla poznat i osobně.

Být ambassadorem zrovna u APAČ podsedlovek je pro mě opravdu čest. 🙂


Kačka a Bruce

Ahoj, jmenuji se Kačka a na instagramu mě můžete znát s tmavým koníkem jménem Bruce, pod názvem účtu @_sorgi_. Bruce je mladý plnokrevník a zatím se věnujeme spíše rekreaci, uvidíme kam nás čas zavane, a ježdění bez udidla.

S Brucem jsme již půl roku spokojenými ambassadory značky APAČ podsedlovky. Dostali jsme se k této značce v podstatě trochu náhodou. Díky výhře v soutěži jsme měli slevový kupón na sadu a tak jsem ho využila. 


Nejprve mě potěšila milá komunikace, která byla naprosto příjemná, snadná a rychlá! 🙂 Natolik mě sympatická a pestrá tvorba, originalita některých kousků, přehledně vedený účet a pozitivní energie Áli oslovila, že mě přišla myšlenka, zdali bych nějak nemohla pomoci s propagací těchto skvělých a praktických setů. Set byl tak skvěle zpracovaný, že mě dost překvapil jak funkčností, tak materiálem a celým prošitím.  

Jelikož si myslím, že mít něco dle svého gusta, požadavků, potřeb koně a ještě v takové krásné kvalitě a dělané s láskou je asi přání každého starostlivého a milujícího majitele, který chce pro koně to nejlepší pohodlí. Dečka parádně absorbuje pot, má skvělý střih, příjemný materiál i pro citlivé koně, kteří jsou náchylní k odření a splňuje snad všechny potřebné parametry pro pohodlí. K tomu naprosto padnoucí a propracovaná čabraka či třeba bandáže. 

Navíc podpořit tím českou poctivou ruční práci si myslím je dost fajn.  Oslovila jsem proto Álu, slovo dalo slovo a tak jsme se s velkou radostí a spokojeností stali s Brucem jednou z tváří značky APAČ podsedlovky - podsedlovky s příběhem. 💗