Moje cesta k šití podsedlových deček měla, slušněji řečeno, řadu komplikací. 😅

Od malička jsem pomáhala doma mamince s domácími pracemi, avšak šicímu stroji jsem se vyhýbala jak čert kříži. To se však změnilo v pozdějším věku, kdy jsem svůj první šicí stroj dostala od Ježíška. Postupně jsem tak tomuto jednoduše složitému zařízení začínala přicházet na kloub a začala šít první podsedlovky.

První pokusy mi přišly naprosto nedokonalé, takže jsem víc párala, jak šila, ale nikdy jsem to nevzdala. A že těch chutí všechno hodit do rokle nebo rituálně podpálit bylo hodně. 😆 Víc mě však naplňovala vidina spokojených zákazníků a koní, kterým tyto unikátní podsedlovky nadmíru sluší. Později proto do dílny přibyl i vyšívací stroj, takže si veškeré výšivky programuji sama a mohu Vám tak vyjít maximálně vstříc.

V současné době tvořím jak vlastní návrhy, tak se snažím vyhovět i netradičním přáním milých zákazníků. Právě Vy mě nutíte se neustále zlepšovat, přemýšlet nad použitými materiály, upravovat pro Vás tvary podsedlových deček na míru a věřte, že někdy je to opravdu náročné. 🙂 A když už si člověk sebevědomě myslí, že zvládne všechno, tak ho život pěkně vyškolí. Však to určitě taky znáte, ale i za toto poznání jsem nesmírně vděčná.  Díky pádům se člověk učí a zlepšuje. A o tom ten život je. Šiji pro Vás s láskou a někdy si dávám načas, aby výsledek opravdu stál za to.

Děkuji za důvěru, kterou do mě vkládáte. Bez Vás by to nešlo. 💗

S úctou,

Alena Pechová