Bederní deky

Pro koho jsou vhodné...

Tato bederní deka je ideální pro koně, který potřebuje mít záda v teple. Ať už se jedná o aktivního sportovce v zimní přípravě či vitálního důchodce. 😊

Pokud máš rád/a jednoduché zapínání, kdy nemusíš nic složitě provlékat pod bočnicemi, je tato krátká varianta přímo pro Tebe.

Navíc Ti ani na kohoutku ani pod holení nezavazí žádná přebytečná látka. Při práci se potřebuješ soustředit na sebe a na koně a ne, abys řešil/a ještě vybavení. 

Krátká varianta je tak vhodná pro práci, kdy oceníš především volnost pohybu.

Navíc pokud s bederkou budeš jezdit ven, určitě oceníš zapínání mezi zadníma nohama. Není nic horšího, než mít bederku za větrného počasí víc za krkem, než na koni. Ruku na srdce, tohle vlající cosi by nemusel rozdýchat ani naprostý pohodář.


Stručný popis...

Materiály jsou voleny tak, aby měl koník opět komfort, který si zaslouží.

Provedení a popis materiálů - vrchní materiál softshell s kožíškem, který nepromokne. Spodní strana je z 3D síťoviny. Zajistí tak koni ideální tepelný komfort za nepříznivého počasí a díky speciální tkanině dochází k odvětrání potu šetrnější cestou.

Guma pod ocasem a gumové nastavitelné popruhy kolem nohou zajistí, že i za větrného počasí bederní deka drží na svém místě a nebudete ji mít za krkem, místo na koni. V případě potřeby se však dají jednoduše odepnout.

Samozřejmostí jsou i nastavitelné popruhy pro připevnění k sedlu. 😊