Podsedlové dečky a čabraky

Výroba podsedlových deček a čabrak na přání klientů.

Tipnu si...

Možná máš koně atypických rozměrů a vybrat mu vhodnou komerční podsedlovku nebo čabraku je skoro nadlidský úkol.

Možná máš sedlo/jezdecký pad na míru a opět máš problém s výběrem vhodné velikosti, aby podsedlová dečka nebyla příliš malá/velká.

Tvůj kůň má hlavu komerčních rozměrů, ale samotná ouška by potřeboval mít malinko větší.

Nebo má Tvůj kůň naopak velkou hlavu a ve všech komerčních čabrakách vypadá jak "vyrostlý student" a zkrátka to prostě nesedí.

Nebo se Ti nedaří vybrat designově přesně takovou podsedlovku, která by splňovala veškerá Tvá očekávání od barvy, vzoru prošití, zdobení a zkrátka nechceš dělat kompromisy.

Chceš být originální a nemít sadu, kterou potkáš na každých závodech.

Chceš dopřát sobě a koni jen to nejlepší.Co kdybys místo toho...

Měl/a možnost poskládat si vše tak, jak potřebuješ Ty a Tvůj kůň.

Měl/a podsedlovku/čabraku/sadu, na kterou kdykoliv se v sedlovně podíváš, budeš přesně znát její příběh od A do Z.

Měl/a možnost ovlivnit na produktu jakoukoliv maličkost, aby byl výsledek naprosto dokonalý. Přesně podle Tvých představ a podle toho, co bude maximálně vyhovovat Tvému koni.Jak to probíhá?

Po vyplnění objednávkového formuláře může začít naše spolupráce.

Ve formuláři jsou všechny možnosti střihů, velikostí, možností prošití, zdobení atd. Vše na jednom místě tak, aby to bylo přehledné a pohodlné pro obě strany.

Samozřejmě se může stát, že si některou kombinaci nebudeš umět představit. Toto je naprosto v pořádku a věř, že nebudeš jediná/ý. Od toho jsem tady já, abych Ti se vším pomohla/poradila. 

Konzultace u mě probíhají formou komunikace přes sociální sítě/e-mail, kde posílám fotky všeho potřebného (střih, rozložení výšivky, kombinace zdobení aj.).

Mým přáním je, aby výroba na zakázku byla příjemným zážitkem, jehož výsledkem bude spokojený klient a jeho kůň. 


Reference

"Je skvělé, že si člověk může vybrat to, co bude vyhovovat koni a zárověň to, co se bude líbit jemu. :)
Mám podsedlovku i čabraku, oba předměty jsou naprosto úžasné, krásné a podsedlovka odvádí svoji práci na jedničku. Jsem i s koníky spokojená. Komunikace byla na jedničku! Milý přístup, odhodlanost do (občas šílených :D) nápadů na výšivky a celkový přístup na mě zanechal pozitivní vzpomínky." 

Nikola

"Dobrý den, tak jsme použili úžasnou sadu zetor a abychom splynuli s davem tak jsme s ní vyjeli na traktoriadu! A sklidili jsme plno úspěchů jako malý traktůrek
Nádherně sedí a Samík byl naprosto spokojen , ještě jednou moc děkujeme. " 

Veronika

"Zdravím, děkuji mockrát za to, že jste! Opravdu úžasná práce. Určitě doporučím všem v mém okolí. Je opravdu vidět, že je to šité z lásky. Jakmile budu ve stáji, nafotím a zašlu nějaké fotky."

Kateřina

"Dobrý večer. Moc děkuji za nádherně odvedenou práci. Podsedlovka sedí perfektně. I to prodloužení pro podbřišák sedí přesně, když se utáhne. Na tuhle fotku už jsem byla líná dotáhnout. Zítra se špekýsem pořádně otestujeme." Klikněte a můžete začít psát. Quisquam est qui dolorem ipsum quia dolor sit amet consectetur adipisci velit.

Anna

"Tak konečně máme takové hezké fotky s vaši podsedlovkou. Dneska i přes 3 hodiny v sedle odvedla opět super práci!"

Aneta