Polštáře - in memory

🕊️ JAK VZNIKAJÍ VZPOMÍNKY? 🕊️

Některým nebylo dáno být s námi až do konce věků. Jejich duše už se prohání na nekonečných pastvinách tam za duhou. 🌈

Místo v srdci však už navždy zůstane prázdné. 💔

Bolí to a zdá se, že už ani nikdy bolet nepřestane. Takové to je, když přijdeme o parťáka. 

Už nikdy se nezavrtáš do hřívy. Už nikdy neucítíš to teplo v dlaních po posledním pohlazení. Už nikdy nezažiješ ten pocit, když jste spolu cválali po louce. 

Proto vznikl tento produkt - polštářek z podsedlové dečky. Se vší úctou, pokorou a pietou pro ty, kterým zemřel blízký parťák. Kůň, kterého jste milovali z celého srdce a po kterém zůstalo jen velké prázdno, když odešel. 

Polštářky jsou vytvořeny z podsedlových deček, které koně nosili. Nebudu si před Vámi hrát na tvrďáka. I mě samotné při výrobě často kanou slzy.  A věřte, že polštářky těch slz dokážou vsáknout opravdu hodně. 😢

Tuto vzpomínku tak můžete mít navždy u sebe. A vědět tak, že máte kousek toho společného štěstí stále po svém boku. 

🕊️ Protože kdo zůstává ve vzpomínkách, nikdy doopravdy nezemřel. 🕊️

Reference

"Od začátku do konce byla úžasná komunikace. Veškeré návrhy mi paní posílala ke schválení. Společnou fotku jsem měla jen jednu a nedávala jsem naději tomu, že z toho půjde něco vymyslet. Ale jsem nadšená.Lilu by dnes slavila 7 narozeniny a Madi v úterý 21. Teď už slaví spolu a věřím, že si užívají nekonečné zelené pastviny s lučním kvítím."

Petra

Sleduji vás krátko ale už za tu chvíli jsem zjistila že jste úžasný člověk a proto jsem neváhala a napsala jsem vám o vzpomínkový polštářek z podsedlové dečky. A nelituji toho.🧡
Doporučila bych všem, kdo přišel o svého koňského kamaráda, nebo když chce jezdit v unikátní podsedlové dečce.

Lenka