Výšivky

Pro koho jsou vhodné...

Pokud se chceš odlišit. Máš například své firemní/stájové logo a chceš ho prezentovat všude, kam se hneš. 

Chceš udělat radost někomu blízkému dárkem, na který jen tak nezapomene. Jednak mu můžeš povědět celý příběh o vzniku tohoto dárku, ale také bude vědět, že sis s tím dal/a opravdu práci.

Nemáš s výšivkou zkušenost a potřebuješ poradit, zda Tvůj nápad půjde realizovat. 

Nosíš v hlavě nápad/myšlenku na originální design, ale nechceš spolupracovat ještě i s grafiky, aby Tvůj návrh převedli do grafické podoby (křivky apod.). 

Chceš si nechat udělat výšivku podle fotky. Tohle je ten nejvyšší level spolupráce. Naprosto dokonalé do posledního detailu.


Jak to funguje?

Buď si můžeš vybrat motiv z již vyšívaných vzorů nebo můžeme tvořit něco dle Tvého návrhu.

Důležité pro mě je vždy vědět, na co konkrétně budeme vyšívat, jak mají být grafiky velké a kolik kusů bude potřeba. Od toho se odvíjí cenová nabídka, kterou před započetím spolupráce zasílám na schválení.

Konzultace probíhají přes sociální sítě/e-mail, kde spolu vše komunikujeme tak, aby byl výsledek dokonalý. Ke schválení zasílám vždy zpracovanou grafiku, rozložení výšivky na požadovaném sortimentu, případně i barvy nití aj. 

Rozdělení výšivek

Výšivky jsou rozděleny do kategorií dle sortimentu, na který se dá vyšívat. Pro více informací vždy klikni na jednotlivou kategorii.